Etusivu Kylät palvelee Kylillä tapahtuu Historia Yhteystiedot 
Kylätoimintayhdistys
vastuuhenkilöt
(klikkaa tästä)
 
 Kylätoimintayhdistyksen
 johtokunta

 Mikko Pietilä pj.
 p. 0400 498 069
 
mikko.pietila@teuro.fi

 Juha Kohonen sihteeri
 p. 050 321 3035
 
juha.kohonen@teuro.fi

 Tiina Tuovinen rahastonhoitaja
 p. 040 843 0510
 
tiina.tuovinen@teuro.fi 

 Minna Suvanto varapj.
 p. 050 534 9386
 minna.suvanto@teuro.fi

 Hannu Ali-Lekkala 
 p. 050 546 6354
 
hannu.ali-lekkala@teuro.fi

 Eija Laukkanen   
 p. 040 705 0911
 
eija.laukkanen@teuro.fi

 Ari Kiviharju tiedote
 p. 044 205 8890
 ari.kiviharju@teuro.fi

 Joni Ahlgren                                    
 p. 040 722 5056
 
joni.ahlgren@teuro.fi

Kylätalo Teuron kylätie 599, 31250 Teuro


Monitoimihalli Ojajärventie 131, 31250 Teuro

Näytä kartta

Tammelan kunta
Teuron-Kuuslammin
kylätoimintayhdistys ry.

Tilinumero
 FI 65 5025 1640 0181 54

Y-tunnus
0996315-3

Laskutus osoite
Teuron-Kuuslammin
kylätoimintayhdistys ry.
Tiina Tuovinen
Ojajärventie 145
31250 Teuro
Syläntäni lähellä Teuro-Kuuslammi!

Doweb Oy