Etusivu Kylät palvelee Kylillä tapahtuu Historia Yhteystiedot 
Kylätoimintayhdistys
vastuuhenkilöt
(klikkaa tästä)
 
 Kylätoimintayhdistyksen
 johtokunta

 Mikko Pietilä pj.
 p. 0400 498 069
 
mikko.pietila@teuro.fi

 Juha Kohonen sihteeri
 p. 050 321 3035
 
juha.kohonen@teuro.fi

 Tiina Tuovinen rahastonhoitaja
 p. 040 843 0510
 
tiina.tuovinen@teuro.fi 

 Minna Suvanto varapj.
 p. 050 534 9386
 minna.suvanto@teuro.fi

 Hannu Ali-Lekkala 
 p. 050 546 6354
 
hannu.ali-lekkala@teuro.fi

 Eija Laukkanen   
 p. 040 705 0911
 
eija.laukkanen@teuro.fi

 Ari Kiviharju tiedote
 p. 044 205 8890
 ari.kiviharju@teuro.fi

 Joni Ahlgren                                    
 p. 040 722 5056
 
joni.ahlgren@teuro.fi

VASTUU HENKILÖT

KYLÄTALON JA TELTAN VUOKRAUS
 p. 040 931 2629

KAHVIO
Eija Laukkanen p. 040 705 0911


MONITOIMIHALLI
Teurastamon vuokraukset. Mikko Pietilä p. 0400 498 069

Kuntosalin  vuokraukset. Tuomo Tuovinen p. 040 511 0891

Korjaamon ja keittiön vuokraukset. Hannu Heikkari p. 0400 011 023

Leikkikenttä vastaava. Eija Laukkanen p. 040 705 0911

TALKOOT ja PERÄKÄRRYN VUOKRAUS
Markku Lehtonen p. 044 304 3303

KYLÄAVUSTAJA  
Helena Laukkarinen p. 050 433 8447

TONTIT
Mikko Pietilä p. 0400 498 069




                                               
Takaisin karttasivulle
Syläntäni lähellä Teuro-Kuuslammi!

Doweb Oy